• BIST 103.072
  • Altın 272,126
  • Dolar 5,6668
  • Euro 6,2796
  • Konya 21 °C

Basketbol: THY Avrupa Ligi

Basketbol: THY Avrupa Ligi
- Türk takımları Fenerbahçe Beko, Anadolu Efes ve Darüşşafaka Tekfen, ligin 21. haftasını mağlubiyetle kapadı

Basketbolda THY Avrupa Ligi'nin 21. haftasının ardından Fenerbahçe Beko liderliğini sürdürdü.

Ligde yer alan Türk takımları Fenerbahçe Beko, Anadolu Efes ve Darüşşafaka Tekfen, 21. haftada galibiyet alamadı.

Sarı-lacivertliler, konuk olduğu Almanya temsilcisi Bayern Münih'e iki uzatma sonucu 90-86 mağlup olmasına rağmen liderlik koltuğunda oturmaya devam etti.

Anadolu Efes ise Yunanistan deplasmanında Panathinaikos'a 88-75 yenilmesine rağmen 4. sıradaki yerini korudu.

Darüşşafaka Tekfen de konuk ettiği İspanya'nın Real Madrid ekibine 86-82 yenilerek son sıradan kurtulamadı.

 

- Sonuçlar

 

Khimki-Zalgiris: 74-64

Olympiakos-Barcelona Lassa: 55-76

Bayern Münih-Fenerbahçe Beko: 90-86

Baskonia-Maccabi FOX: 97-73

CSKA Moskova-Buducnost VOLI: 99-69

Darüşşafaka Tekfen-Real Madrid: 82-86

Panathinaikos-Anadolu Efes: 88-75

Herbalife Gran Canaria-AX Armani Exchange Olimpia Milan: 104-106

 

- Puan durumu

 

TakımlarOGMASYSAV.Puan
1. Fenerbahçe Beko211831738154519339
2. Real Madrid211741810160320738
3. CSKA Moskova211651814168413037
4. Anadolu Efes21138178516919434
5. Barcelona Lassa21129163215993333
6. Olympiakos21129164716173033
7. Bayern Münih21111016511671-2032
8. Baskonia211011171416803431
9. AX Armani Exchange Olimpia Milan211011181618011531
10. Maccabi FOX2191216791699-2030
11. Panathinaikos2191216271657-3030
12. Khimki2181315991641-4229
13. Zalgiris2181316041642-3829
14. Herbalife Gran Canaria2161516441821-17727
15. Buducnost VOLI2161515501759-20927
16. Darüşşafaka Tekfen2131815721772-20024

 

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Anadoluda Bugün Spor | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 351 4343 Faks : 0332 353 13 10