• BIST 1.120
  • Altın 459,381
  • Dolar 7,6108
  • Euro 8,8768
  • Konya 26 °C

Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı
Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 22. hafta maçlarıyla devam edilecek- TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 23. hafta maçları oynanacak

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig'e 22. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 23. hafta maçları yapılacak.

Süper Lig'de hafta, iki kritik müsabakaya sahne olacak. Teknik direktör Sergen Yalçın yönetiminde oynadığı 2 maçı da kazanarak çıkışa geçen Beşiktaş, bugün yoluna iki kulvarda devam eden Medipol Başakşehir'e konuk olacak. Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynanacak müsabaka saat 20.00'de başlayacak.

Haftaya 42 puanla lider giren Demir Grup Sivasspor ise kendisini 1 puan geriden takip eden ve 1 maçı eksik olan Trabzonspor ile deplasmanda karşılaşacak. Maç, 16 Şubat Pazar günü saat 16.00'da Medical Park'ta oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- Süper Lig

 

Bugün:

20.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)

Yarın:

14.00 Yukatel Denizlispor-Hes Kablo Kayserispor (Denizli Atatürk)

17.00 İttifak Holding Konyaspor-Göztepe (Konya Büyükşehir Belediye)

20.00 MKE Ankaragücü-Fenerbahçe (Eryaman)

16 Şubat Pazar:

13.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları)

16.00 Trabzonspor-Demir Grup Sivasspor (Medical Park)

19.00 Galatasaray-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Türk Telekom)

17 Şubat Pazartesi:

20.00 Fraport TAV Antalyaspor-Kasımpaşa (Antalya)

20.00 Gaziantep FK-Çaykur Rizespor (Kalyon)

 

- TFF 1. Lig

 

Bugün:

19.00 Altınordu-Osmanlıspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

Yarın:

14.00 Hatayspor-Akhisarspor (Antakya Atatürk)

16.30 Boluspor-Cesar Grup Ümraniyespor (Bolu Atatürk)

19.00 Ekol Göz Menemenspor-Eskişehirspor (Menemen İlçe)

16 Şubat Pazar:

14.00 Keçiörengücü-Altay (Aktepe)

16.30 Fatih Karagümrük-Giresunspor (Vefa)

16.30 Bursaspor-Adana Demirspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Ekol Hastanesi Balıkesirspor-İstanbulspor (Balıkesir Atatürk)

17 Şubat Pazartesi:

19.00 Adanaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

 

- TFF 2. Lig

 

Kırmızı Grup:

Yarın:

13.00 Sivas Belediyespor-Ankara Demirspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

13.00 GMG Kastamonuspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Gazi)

13.00 Bayburt Özel İdare-Kardemir Karabükspor (Bayburt Genç Osman)

13.30 Tuzlaspor-Bandırmaspor (Tuzla Belediye)

13.30 Sakaryaspor-Kırşehir Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Uşakspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

13.30 Eyüpspor-Piserro Kahramanmaraşspor (Eyüp)

Öte yandan, Vanspor FK ile Ergene Velimeşespor arasında yarın saat 13.00'te yapılması planlanan müsabaka, elverişsiz hava ve saha koşulları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.
 

Beyaz Grup:

Yarın:

13.30 Sancaktepe-Hacettepe (15 Temmuz)

13.30 Çorum FK-Zonguldak Kömürspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Afjet Afyonspor-1922 Konyaspor (Zafer)

13.30 GMG Kırklarelispor-Şanlıurfaspor (Kırklareli Atatürk)

13.30 İnegölspor-Hekimoğlu Trabzon (İnegöl İlçe)

13.30 Başkent Akademi-Pendikspor (Osmanlı)

13.30 Tarsus İdman Yurdu-Gümüşhanespor (Tarsus İlçe)

13.30 Manisa FK-Yılport Samsunspor (Mümin Özkasap)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Sarıyer (Diyarbakır)

 

- TFF 3. Lig

 

1. Grup:

Bugün:

13.30 Ci Group Buca-Manisaspor (İzmir Atatürk)

13.30 Çankaya FK-68 Aksaray Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

Yarın:

13.00 52 Orduspor-Artvin Hopaspor (19 Eylül)

13.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Yomraspor (Faruk Çelik)

13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Tokatspor (Sultanbeyli Gölet)

13.30 Erzinspor-Anagold 24Erzincanspor (Şehit Muhammet Oğuz Kılınç)

13.30 Düzcespor-Şile Yıldızspor (Düzce 18 Temmuz)

13.30 Serik Belediyespor-Kızılcabölükspor (Serik İsmail Oğan)

13.30 Silivrispor-Çatalcaspor (Silivri)

 

2. Grup:

Yarın:

13.00 Cizrespor-Payasspor (Cizre İlçe)

13.00 Ofspor-Kocaelispor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

13.30 Belediye Derincespor-Ağrı 1970 (Derince Belediyespor Doğal Çim Stadyumu)

13.30 Turgutluspor-Elazığ Belediyespor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Erbaaspor-1877 Alemdağspor (Erbaa İlçe)

13.30 Karşıyaka-Fatsa Belediyespor (İzmir Atatürk)

13.30 Kozanspor-Kemerspor 2003 (İsmet Atlı)

13.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Esenler Erokspor (Tepecik Şenol Güneş)
 

3. Grup:

Yarın:

13.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Osmaniyespor (Yeşiltepe)

13.30 Medical Park Batman Petrolspor-Darıca Gençlerbirliği (Batman Yeni Şehir)

13.00 1954 Kelkit Belediyespor-Somaspor (Kelkit İlçe)

13.30 Modafen-Nevşehir Belediyespor (Alemdağ)

13.30 Halide Edip Adıvarspor-Karacabey Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)

13.30 Gölcükspor-Pazarspor (Gölcük Şehir)

13.30 Muğlaspor-Diyarbekirspor (Muğla Atatürk)

13.30 Nazilli Belediyespor-Bayrampaşa (Nazilli İlçe)

13.30 Yozgatspor 1959-Altındağ Belediyespor (Yozgat Bozok)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Amatör müsabakalar ekim ayı sonuna ertelendi23 Eylül 2020 Çarşamba 19:08
  • Kayserispor Kulübü Başkanı Gözbaşı: "Bütün transferlerin bonservisleri bizdedir"23 Eylül 2020 Çarşamba 17:23
  • Şota Arveladze'nin Kovid-19 testi pozitif çıktı23 Eylül 2020 Çarşamba 16:58
  • Voleybol: Misli.com Sultanlar Ligi23 Eylül 2020 Çarşamba 16:38
  • Galatasaray-Fenerbahçe derbisini Ali Palabıyık yönetecek23 Eylül 2020 Çarşamba 16:18
  • UEFA Süper Kupa'da 1,1 milyar avroluk maç23 Eylül 2020 Çarşamba 15:28
  • UEFA'da yılın futbolcusu adayları belli oldu23 Eylül 2020 Çarşamba 15:28
  • Kayserispor'da Erzurumspor maçı hazırlıkları23 Eylül 2020 Çarşamba 14:58
  • Futbol: Süper Lig23 Eylül 2020 Çarşamba 13:43
  • Futbol: TFF 1. Lig23 Eylül 2020 Çarşamba 13:43
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Anadoluda Bugün Spor | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 351 4343 Faks : 0332 353 13 10