• BIST 1.409
  • Altın 461,398
  • Dolar 8,0714
  • Euro 9,6722
  • Konya 23 °C

Futbol: Misli.com 3. Lig

Futbol: Misli.com 3. Lig
1. Grup'ta 21. hafta, 2 ve 3. gruplarda ise 24. hafta maçları yarın yapılacak- 4. Grup'ta 24. hafta müsabakaları 4 Mart Perşembe günü oynanacak

Misli.com 3. Lig 1. Grup'ta 21. hafta, 2 ve 3. gruplarda ise 24. hafta maçları yarın oynanacak. 4. Grup'ta 24. hafta müsabakaları 4 Mart Perşembe günü yapılacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, gruplarda maçların programı şöyle:

- 1. Grup

Yarın:

13.00 Bucaspor 1928-Payasspor (Yeni Buca)

14.00 Nevşehir Belediyespor-Belediye Derincespor (Nevşehir Gazi)

14.00 Artvin Hopaspor-Arnavutköy Belediyespor (Hopa İlçe)

14.00 1877 Alemdağspor-Manisaspor (Alemdağ)

14.00 Fatsa Belediyespor-Edirne Belediyesi Paş Edirnespor (Fatsa)

14.00 Çankaya-Antalya Kemerspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Ofspor (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

14.00 Kızılcabölükspor-Diyarbekirspor (Denizli Atatürk)

 

- 2. Grup

Yarın:

14.00 Yomraspor-Fethiyespor (Yomra İlçe)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Ceyhanspor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Karaman Belediyespor-Kahta 02 (Kemal Kaynaş)

14.00 Tekirdağspor-Mardin Fosfatspor (Namık Kemal)

14.00 Yozgatspor 1959-İskenderun (Sorgun)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-Belediye Kütahyaspor (Darıca İlçe)

14.00 Nazilli Belediyespor-Halide Edip Adıvar (Nazilli İlçe)

14.00 Atlas Maden Çengelköyspor-Tokatspor (Stadı açıklanmadı)

 

- 3. Grup

Yarın:

13.00 Osmaniyespor-Esenler Erokspor (7 Ocak)

14.00 Altındağspor-Gölcükspor (Çubuk)

14.00 Şile Yıldızspor-Elazığ Karakoçan (Şile)

14.00 İçel İdmanyurdu-Yalovaspor (Mersin)

14.00 Batman Petrolspor-Cizrespor (Batman Yeni Şehir)

14.00 Karşıyaka-Çatalcaspor (İzmir Atatürk)

14.00 Somaspor-Arhavispor (Soma Atatürk)

14.00 Erbaaspor-Isparta 32 Spor (Erbaa)

 

- 4. Grup

4 Mart Perşembe:

12.00 Siirt İl Özel İdare-Sultanbeyli Belediyespor (Siirt Atatürk)

14.00 Silivrispor-1954 Kelkit Belediyespor (Silivri)

14.00 Adıyaman 1954-68 Aksaray Belediyespor (Adıyaman Atatürk)

14.00 Kozanspor-Bergama Belediyespor (İsmet Atlı)

14.00 Muğlaspor-Modafen (Muğla Atatürk)

14.00 Bursa Yıldırımspor-Alanya Kestelspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Düzcespor (Şanlıurfa GAP)

14.00 Bayrampaşa-52 Orduspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Anadoluda Bugün Spor | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 351 4343 Faks : 0332 353 13 10