• BIST 99.292
  • Altın 239,255
  • Dolar 6,1871
  • Euro 7,2839
  • İstanbul 16 °C
  • Ankara 22 °C

Süper Lig'de ilk yarı programı açıklandı, işte Konyaspor'un fikstürü

Süper Lig'de ilk yarı programı açıklandı, işte Konyaspor'un fikstürü
Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 5-17 haftalarının müsabaka programı açıklandı.

Süper Lig'de ilk yarı programı açıklandı. 

Yeşil-beyazlı ekibin ligin 5.haftasında iç sahada oynayacağı Fenerbahçe maçı 16 Eylül Pazar günü saat 20.00'de başlayacak.

İŞTE KONYASPOR'UN MAÇ PROGRAMI:

5.HAFTA: A.Konyaspor - Fenerbahçe (16 Eylül Pazar. 20.00)

6.HAFTA:  Kayserispor - A.Konyaspor (22 Eylül Cumartesi 16.00)

7.HAFTA: Göztepe - A.Konyaspor (30 Eylül Pazar 16.00)

8.HAFTA:  A.Konyaspor - Beşiktaş (7 Ekim Pazar 20.30)

9.HAFTA:  Ç.Rizespor - A.Konyaspor (21 Ekim Pazar 13.30)

10.HAFTA: A.Konyaspor - M.Başakşehir (27 Ekim Cumartesi 16.00) 

11.HAFTA: Sivasspor - A.Konyaspor (5 Kasım Pazartesi 20.00)

12.HAFTA: A.Konyaspor - Ankaragücü (10 Kasım Cumartesi 13.30)

13.HAFTA: Galatasaray - A.Konyaspor (23 Kasım Cuma 20.00)

14.HAFTA: A.Konyaspor - Alanyaspor (30 Kasım Cuma 20.00)

15.HAFTA:  Trabzonspor - A.Konyaspor (8 Aralık Cumartesi 16.00)

16.HAFTA:  A.Konyaspor - Kasımpaşa  (15 Aralık Cumartesi 16.00)

17.HAFTA:   Akhisarspor - A.Konyaspor (24 Aralık Pazartesi 20.00)

TÜM FİKSTÜR

5. hafta

14 Eylül Cuma:

20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom)

15 Eylül Cumartesi:

17.00 Ankaragücü-Akhisarspor (Stat açıklanmadı)

20.00 Göztepe-Kayserispor (Bornova)

20.00 Beşiktaş-Evkur Yeni Malatyaspor (Vodafone Park)

16 Eylül Pazar:

17.00 r-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni 4 Eylül)

17.00 Medipol Başakşehir-Antalyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Çaykur Rizespor-Bursaspor (Çaykur Didi)

20.00 Atiker Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir Belediye)

17 Eylül Pazartesi:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Trabzonspor (Bahçeşehir Okulları)

-----

6. hafta

21 Eylül Cuma:

20.00 BErzurumspor-Ankaragücü (Erzurum Kazım Karabekir)

20.00 Bursaspor-Medipol Başakşehir (Bursa Büyükşehir Belediye)

22 Eylül Cumartesi:

13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Malatya)

16.00 Kayserispor-Atiker Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Trabzonspor-Göztepe (Medical Park)

23 Eylül Pazar:

16.00 Kasımpaşa-Aytemiz Alanyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Antalyaspor Sivasspor (Antalya)

19.00 Akhisarspor-Galatasaray (Spor Toto Akhisar)

24 Eylül Pazartesi:

21.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker)

-----

7. hafta

28 Eylül Cuma:

20.00 Galatasaray- Erzurumspor (Türk Telekom)

29 Eylül Cumartesi:

16.00 Trabzonspor-Kasımpaşa (Medical Park)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Akhisarspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Beşiktaş-Kayserispor (Vodafone Park)

30 Eylül Pazar:

13.30  Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)

16.00 Göztepe-Atiker Konyaspor (Bornova)

19.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Çaykur Didi)

1 Ekim Pazartesi:

20.00 MKE Ankaragücü-Antalyaspor (Stat açıklanmadı)

20.00 Medipol Başakşehir-Evkur Yeni Malatyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

-----

8. hafta

5 Ekim Cuma:

20.00 Kasımpaşa-Göztepe (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

6 Ekim Cumartesi:

13.30 Kayserispor-Çaykur Rizespor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Erzurumspor-Aytemiz Alanyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Bursaspor-Ankaragücü (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya)

7 Ekim Pazar:

13.30 Evkur Yeni Malatyaspor- Sivasspor (Yeni Malatya)

18.00 Fenerbahçe-Medipol Başakşehir (Ülker)

19.00 Akhisarspor-Trabzonspor (Spor Toto Akhisar)

20.30 Atiker Konyaspor-Beşiktaş (Konya Büyükşehir Belediye)

----

9. hafta

19 Ekim Cuma:

20.00 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom)

20 Ekim Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Akhisarspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Medipol Başakşehir-Kayserispor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Sivasspor-Fenerbahçe (Yeni 4 Eylül)

21 Ekim Pazar:

13.30 Çaykur Rizespor-Atiker Konyaspor (Çaykur Didi)

16.00 MKE Ankaragücü-Evkur Yeni Malatyaspor (Stat açıklanmadı)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Antalyaspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Göztepe-Beşiktaş (Bornova)

22 Ekim Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Erzurumspor (Medical Park)

----

10. hafta

26 Ekim Cuma:

20.00 Bursaspor-Aytemiz Alanyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

27 Ekim Cumartesi:

13.30 e Erzurumspor-Kasımpaşa (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Atiker Konyaspor-Medipol Başakşehir (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Antalyaspor-Trabzonspor (Antalya)

28 Ekim Pazar:

13.30 Kayserispor- Sivasspor (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

18.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Galatasaray (Yeni Malatya)

20.30 Fenerbahçe-MKE Ankaragücü (Ülker)

29 Ekim Pazartesi:

20.00 Akhisarspor-Göztepe (Spor Toto Akhisar)

20.00 Beşiktaş-Çaykur Rizespor (Vodafone Park)

----

11. hafta

2 Kasım Cuma:

21.00 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom)

3 Kasım Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-Antalyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Akhisarspor-Erzurumspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Medipol Başakşehir-Beşiktaş (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

4 Kasım Pazar:

13.30 Ankaragücü-Kayserispor (Stat açıklanmadı)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Trabzonspor-Bursaspor (Medical Park)

5 Kasım Pazartesi:

20.00 Göztepe-Çaykur Rizespor (Bornova)

20.00 Konyaspor-Atiker Konyaspor (Yeni 4 Eylül)

-----

12. hafta

9 Kasım Cuma:

20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Trabzonspor (Yeni Malatya)

10 Kasım Cumartesi:

13.30  Erzurumspor-Göztepe (Erzurum Kazım Karabekir)

13.30 Atiker Konyaspor- Ankaragücü (Konya Büyükşehir Belediye)

16.00 Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi)

19.00 Kayserispor-Galatasaray (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

11 Kasım Pazar:

13.30 Bursaspor-Kasımpaşa (Bursa Büyükşehir Belediye)

18.00 Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor (Ülker)

19.00 Antalyaspor-Akhisarspor (Antalya)

20.30 Beşiktaş-Demir Grup Sivasspor (Vodafone Park)

---

13. hafta

23 Kasım Cuma:

20.00 Galatasaray-Atiker Konyaspor (Türk Telekom)

24 Kasım Cumartesi:

13.30  Erzurumspor-Antalyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Kayserispor (Bahçeşehir Okulları)

19.00 MKE Ankaragücü-Beşiktaş (Stat açıklanmadı)

25 Kasım Pazar:

13.30  Sivasspor-Çaykur Rizespor (Yeni 4 Eylül)

13.30 Kasımpaşa-Evkur Yeni Malatyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Akhisarspor-Bursaspor (Spor Toto Akhisar)

19.00 Trabzonspor-Fenerbahçe (Medical Park)

26 Kasım Pazartesi:

20.00 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova)

-----

14. hafta

30 Kasım Cuma:

20.00 Çaykur Rizespor Ankaragücü (Çaykur Didi)

20.00 Atiker Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Konya Büyükşehir Belediye)

1 Aralık Cumartesi:

16.00 Medipol Başakşehir-Sivasspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Antalyaspor-Göztepe (Antalya)

19.00 Kayserispor-Trabzonspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

2 Aralık Pazar:

16.00 Bursaspor- Erzurumspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

20.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park)

3 Aralık Pazartesi:

20.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Akhisarspor (Yeni Malatya)

20.00 Fenerbahçe-Kasımpaşa (Ülker)

---

15. hafta

7 Aralık Cuma:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Beşiktaş (Bahçeşehir Okulları)

8 Aralık Cumartesi:

13.30  Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül)

16.00 Trabzonspor-Atiker Konyaspor (Medical Park)

19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Türk Telekom)

9 Aralık Pazar:

13.30  Erzurumspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Bursaspor-Antalyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Akhisarspor-Fenerbahçe (Spor Toto Akhisar)

10 Aralık Pazartesi:

20.00 MKE Ankaragücü-Medipol Başakşehir (Stat açıklanmadı)

20.00 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

---

16. hafta

14 Aralık Cuma:

20.00 Göztepe-Bursaspor (Bornova)

15 Aralık Cumartesi:

13.30 Çaykur Rizespor-Aytemiz Alanyaspor (Çaykur Didi)

13.30 Demir Grup Sivasspor- Ankaragücü (Yeni 4 Eylül)

16.00 Atiker Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediye)

19.00 Medipol Başakşehir-Galatasaray (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

16 Aralık Pazar:

13.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Antalyaspor (Yeni Malatya)

16.00 Kayserispor-Akhisarspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park)

17 Aralık Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe- Erzurumspor (Ülker)

--

17. hafta

22 Aralık Cumartesi:

13.30 MKE Ankaragücü-Göztepe (Stat açıklanmadı)

16.00 Aytemiz Alanyaspor-Medipol Başakşehir (Bahçeşehir Okulları)

19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

23 Aralık Pazar:

13.30  Erzurumspor-Kayserispor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.00 Trabzonspor-Çaykur Rizespor (Medical Park)

16.00 Bursaspor- Yeni Malatyaspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

19.00 Galatasaray-Demir Grup Sivasspor (Türk Telekom)

24 Aralık Pazartesi:

20.00 Antalyaspor-Fenerbahçe (Antalya)

20.00 Akhisarspor-Atiker Konyaspor (Spor Toto Akhisar)

 

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Konyaspor Akademisi Eskişehirspor'u yemekte ağırladı25 Eylül 2018 Salı 09:42
  • Sağlam: "Konyaspor yenilgisi moralimizi bozdu"24 Eylül 2018 Pazartesi 20:28
  • Yeni Amasyaspor - Konyaspor maçının hakemi açıklandı24 Eylül 2018 Pazartesi 16:13
  • Konyaspor'un eski başkanı Sinan Sinangil vefat etti24 Eylül 2018 Pazartesi 14:15
  • Çalımbay, Yeni Amasyaspor'u hafife almıyor24 Eylül 2018 Pazartesi 13:08
  • Konyaspor, Yeni Amasyaspor maçına hazırlanıyor24 Eylül 2018 Pazartesi 12:57
  • Kulluk: "Konyaspor izleyenlere zevk veriyor"24 Eylül 2018 Pazartesi 12:49
  • Kartal, Amasya yolcusu24 Eylül 2018 Pazartesi 10:24
  • Yedekler, Amasya’da boy gösterecek24 Eylül 2018 Pazartesi 10:06
  • Geçen sezona 5 puan fark24 Eylül 2018 Pazartesi 09:54
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Anadoluda Bugün Spor | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 351 4343 Faks : 0332 353 13 10