• BIST 108.636
  • Altın 154,634
  • Dolar 3,8315
  • Euro 4,5314
  • İstanbul 14 °C
  • Ankara 0 °C

UEFA Avrupa Liginde grup aşaması tamamlanıyor

UEFA Avrupa Liginde grup aşaması tamamlanıyor
UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşaması, yarın oynanacak 6. hafta maçlarıyla tamamlanacak

UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının son maçları, yarın yapılacak.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki ikinci organizasyonu Avrupa Ligi'nin 6. haftasında yarın 24 maç oynanacak.

Arsenal, Atalanta, Braga, Dinamo Kiev, FCSB, Lazio, Olympique Lyon, Milan, Nice, Östersunds, Partizan, Viktoria Plzen, Real Sociedad, Salzburg, Villarreal ve Zenit'ten sonra son 32 turuna yükselecek takımlar, 6. hafta maçlarının ardından belirlenecek.

C Grubu'nda yer alan Medipol Başakşehir, saat 21.00'de başlayacak maçta sahasında Portekiz temsilcisi Braga ile karşılaşacak. Atiker Konyaspor ise TSİ 23.05'te oynanacak I Grubu mücadelesinde, bir diğer Portekiz ekibi Vitoria Guimaraes'e konuk olacak.

Ligde 6. haftanın maç programı (TSİ) şöyle:

21.00 Slavia Prag (Çekya) - Astana (Kazakistan)

21.00 Villarreal (İspanya) - Maccabi Tel Aviv (İsrail)

21.00 Young Boys (İsviçre) - Skenderbeu (Arnavutluk)

21.00 Dinamo Kiev (Ukrayna) - Partizan (Sırbistan)

21.00 Medipol Başakşehir - Braga (Portekiz)

21.00 Hoffenheim (Almanya) - Ludogorets (Bulgaristan)

21.00 Rijeka (Hırvatistan) - Milan (İtalya)

21.00 Austria Wien (Avusturya) - AEK (Yunanistan)

21.00 Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Everton (İngiltere)

21.00 Atalanta (İtalya) - Olympique Lyon (Fransa)

21.00 Kopenhag (Danimarka) - Sheriff (Moldova)

21.00 Zlin (Çekya) - Lokomotiv Moskova (Rusya)

23.05 FCSB (Romanya) - Lugano (İsviçre)

23.05 Hapoel Beer-Sheva (İsrail) - Viktoria Plzen (Çekya)

23.05 Arsenal (İngiltere) - BATE (Belarus)

23.05 Kızılyıldız (Sırbistan) - Köln (Almanya)

23.05 Vitoria Guimaraes (Portekiz) - Atiker Konyaspor

23.05 Olympique Marsilya (Fransa) - Salzburg (Avusturya)

23.05 Hertha Berlin (Almanya) - Östersunds (İsveç)

23.05 Zorya (Ukrayna) - Athletic Bilbao (İspanya)

23.05 Vitesse (Hollanda) - Nice (Fransa)

23.05 Zulte Waregem (Belçika) - Lazio (İtalya)

23.05 Real Sociedad (İspanya) - Zenit (Rusya)

23.05 Vardar (Makedonya) - Rosenborg (Norveç)

 

 

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Çaykur Rizespor, Milosevic ile yollarını ayırdı13 Aralık 2017 Çarşamba 17:44
  • Bakan Bak, TFF 1. Lig başkanlarını kabul etti13 Aralık 2017 Çarşamba 17:43
  • Emre Mor'a kendini gösterme fırsatı13 Aralık 2017 Çarşamba 15:58
  • Messi gözünü Dünya Kupası'na dikti13 Aralık 2017 Çarşamba 13:38
  • Beşiktaş son 16'da12 Aralık 2017 Salı 23:13
  • Maçın ardından12 Aralık 2017 Salı 22:38
  • Galatasaray mağlubiyetle turladı12 Aralık 2017 Salı 22:23
  • Boluspor Süper Lig ekibini kupada saf dışı bıraktı12 Aralık 2017 Salı 18:58
  • Bursaspor son 16 turuna yükseldi12 Aralık 2017 Salı 18:08
  • Osmanlıspor kupa maçına hazır12 Aralık 2017 Salı 15:28
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Anadoluda Bugün Spor | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0332 351 4343 Faks : 0332 353 13 10