Fenerbahçe spor okullarında yeni dönem

Fenerbahçe spor okullarında yeni dönem

Konya Fenerbahçe Spor Okullarında, genel kurul yapılarak, yeni yönetim belirlendi ve görev dağılımı yapıldı. Böylelikle çalışmalara da yeniden start verildi.

Yeni yönetim;  Bülent Kaşdoğan (Başkan), Mustafa İbalı (Başkan Vekili), Cantürk Altıncaba (Genel Sekreter), Koray Güzelderen (Muhasip), Hasan Küçükçekiç (Futbol Sorumlusu), Ali Bircan (Futbol Sorumlusu), Özgür Özpeynirci (Basketbol Sorumlusu), Hüseyin Özçelik (Voleybol Sorumlusu)  ve Ali Göktürk Özdoğan (Yüzme Sorumlusu)’dan oluştu.

Gazetemize açıklamalarda bulunan Başkan Vekili Mustafa İbalı, öncelikle, daha önceki yönetimlerde emeği geçenlere teşekkür ederek, Fenerbahçe Spor Okulları ve çalışmaları hakkında detaylı bilgi verdi. İbalı, “Konya Fenerbahçeliler Derneğine bağlı olarak çalışmalarını yürüten, Fenerbahçe Spor Okulları, bünyesinde yeni oluşturacağı branşlar Basketbol Ve Yüzme ile devam eden Futbol ve Voleybol branşları, başta Fenerbahçe olmak üzere birçok spor kulübüne ve Konyaspor’a da sporcu yetiştirebilmek için uğraşmaktadır. Ayrıca şunu önemle belirtmek isterim ki; Konya’daki, direk Fenerbahçe Spor Kulübüne bağlı tek resmi, yetkili spor okuludur. Futbol okulu olarak, Selçuklu Yazır Halı sahasında mevcut öğrencilerimizle birlikte, Osman Durmuş Hocamızın antrenörlüğünde çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca, Karatay Erenler Halı Sahada Fatih Taşgın ve Meram Mert Halı Sahada Erkan Ekinci Hocalarımızın eşliğinde futbol okullarımız çalışmalarına yeni başlamaktadır ve kayıt alınmaktadır. Voleybol çalışmaları da hafta sonları Meram Endüstri Meslek Lisesinin kapalı spor salonunda mevcut öğrencilerimizle Ömer Özçelik Hocamız eşliğinde devam etmektedir. Yeni kurulacak olan basketbol okulumuz için de startını veren yönetimimiz, çalışma için yine Meram Endüstri Meslek Lisesi spor salonunu uygun görmüş, okul idaresi ile tekrardan sözleşme imzalayarak, sözleşme uzatılmış ve yenilenmiştir. İlk etapta da özellikle futbol okulları için, sporcu yetiştirebilmek amacı ile İl Milli Eğitim Müdürümüzle görüşüp, gerekli izinleri alıp, okullarda yetenekli öğrenci arayışına girerek, karma takımlar oluşturup, spor şenlikleri yapabilmeyi düşünüyoruz. İlerleyen günlerde de yönetim olarak başta Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım olmak üzere, spor okulları yöneticileri ile bir araya gelip, karşılıklı fikir alışverişinde bulunmayı istiyoruz. Ayrıca kulübümüz ve başkanımızdan, nezaketen, verdikleri desteği maddi ve manevi olarak, biraz daha arttırmalarını talep edeceğiz. Her seferinde desteğini esirgemeyen, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetiminin emeği ve bizim yönetimin gayretiyle Konya Fenerbahçe Spor Okullarının daha başarılı olacağına yürekten inanıyoruz. Fenerbahçemize ve Türkiye A milli Takımımıza başta olmak üzere, bütün kulüplere profesyonel sporcu yetiştirebilmek arzusundayız. İlaveten de, kendimizi, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı tanıtma adına da; başta Protokol olmak üzere, ziyaretler yapmayı düşünüyoruz. Toplantılarımıza da protokolü davet ederek, kaynaşma ve bilgi alışverişi sağlayabilmek adına katılım sağlamalarını rica edeceğiz. Sonuç olarak, bütün branşlarımıza kayıt almaya devam ediyoruz ve talepleri beklediğimizi belirtmek isteriz.” ifadelerini kullandı. 

 

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.