• BIST 1.391
  • Altın 498,767
  • Dolar 8,7180
  • Euro 10,3510
  • Konya 20 °C

Futbol: Haftanın programı

Futbol: Haftanın programı
Futbolda Süper Lig, 42. ve son hafta maçlarıyla tamamlanacak- TFF 1. Lig ve Misli.com 3. Lig'de play-off yarı final maçları oynanacak- Misli.com 2. Lig'de play-off çeyrek final rövanş maçları yapılacak

 Futbolda Süper Lig, 42. ve son hafta maçlarıyla tamamlanacak. TFF 1. Lig'de play-off yarı final maçları oynanacak. Misli.com 2. Lig'de play-off çeyrek final rövanş maçları yapılacak. Misli.com 3. Lig ise play-off yarı final karşılaşmalarına sahne olacak.

Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şöyle:

- Süper Lig

Yarın:

18.00 MKE Ankaragücü-Aytemiz Alanyaspor (Eryaman)

18.00 Demir Grup Sivasspor-Kasımpaşa (Sivas Yeni 4 Eylül)

18.00 Çaykur Rizespor-Medipol Başakşehir (Çaykur Didi)

18.00 Atakaş Hatayspor-Gaziantep (Antakya Atatürk)

18.00 Fatih Karagümrük-Yukatel Denizlispor (Atatürk Olimpiyat)

18.00 Fraport TAV Antalyaspor-İttifak Holding Konyaspor (Antalya)

20.30 Göztepe-Beşiktaş (Gürsel Aksel)

20.30 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Medical Park)

20.30 Galatasaray-Helenex Yeni Malatyaspor (Türk Telekom)

20.30 Hes Kablo Kayserispor-Fenerbahçe (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

 

- TFF 1. Lig

 

- Play-off yarı final ilk maçları

 

17 Mayıs Pazartesi:

20.00 Altay-İstanbulspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

18 Mayıs Salı:

18.00 Altınordu-Yılport Samsunspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

 

- Rövanş maçları

22 Mayıs Cumartesi:

18.00 İstanbulspor-Altay (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

21.00 Yılport Samsunspor-Altınordu (Samsun Yeni 19 Mayıs)

 

- Misli.com 2. Lig

 

- Play-off çeyrek final rövanş maçları

 

16 Mayıs Pazar:

16.00 Hekimoğlu Trabzon-Anagold 24Erzincanspor (Ortahisar Yavuz Selim) (0-2)

16.00 Kırşehir Belediyespor-Kırklarelispor (Kırşehir Ahi) (2-1)

20.00 Sakaryaspor-Silahtaroğlu Vanspor (Yeni Sakarya Atatürk) (2-0)

20.00 Kocaelispor-Ankara Demirspor (Kocaeli) (1-1)

 

- Misli.com 3. Lig

 

- Play-off yarı final ilk maçları

 

Yarın:

16.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bucaspor 1928 (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

16.00 68 Aksaray Belediyespor-Bursa Yıldırımspor (Dağılgan)

20.30 Fethiyespor-İskenderun (Fethiye İlçe)

20.30 Isparta 32-Esenler Erokspor (Isparta Atatürk)

 

- Rövanş maçları

 

19 Mayıs Çarşamba:

16.00 İskenderun-Fethiyespor (İskenderun 5 Temmuz)

16.00 Bursa Yıldırımspor-68 Aksaray Belediyespor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

20.30 Esenler Erokspor-Isparta 32 (Esenler Erokspor)

20.30 Bucaspor 1928-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Yeni Buca)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Anadoluda Bugün Spor | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0332 351 4343 Faks : 0332 353 13 10