Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm

Futbol: TFF 2. Lig'de görünüm

- TFF 2. Lig'de 2019-2020 sezonun ilk haftası sona erdi. Beyaz Grup'ta Afjet Afyonspor, Kırmızı Grup'ta ise Sivas Belediyespor ilk haftayı lider tamamladı

- TFF 2. Lig'de yeni sezonun ilk haftası bugün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.

Afjet Afyonspor, Beyaz Grup'ta ilk haftayı lider bitirirken, Kırmızı Grup'ta Sivas Belediyespor ilk haftayı zirvede noktaladı.

- Haftanın sonuçları

Beyaz Grup:

Gümüşhanespor-Samsunspor: 0-2

Yeni Çorumspor-1922 Konyaspor: 1-0

BAK Spor-Şanlıurfaspor: 2-0

Kırklarelispor-İnegölspor: 1-1

Manisa Futbol Kulübü-Zonguldak Kömürspor: 1-0

Pendikspor-Sarıyer: 0-1

Amed Sportif Faaliyetler-Sancaktepe: 1-2

Afjet Afyonspor-Hacettepe: 4-1

Tarsus İdman Yurdu-Hekimoğlu Trabzon: 1-3

Kırmızı Grup:

Sivas Belediyespor-Kardemir Karabükspor: 6-1

Etimesgut Belediyespor-Niğde Anadolu: 1-1

Bayburt Özel İdare-Birevim Elazığspor: 3-1

Vanspor-Bandırmaspor: 2-2

Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor: 0-2

Ankara Demirspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 3-2

Eyüpspor-Kırşehir Belediyespor: 0-2

Uşakspor-Kahramanmaraşspor: 1-0

Sakaryaspor-Ergene Velimeşespor: 2-3

 

- Puan durumu

 

Ligde ilk haftanın ardından iki grupta puan durumu şöyle oluştu:

Beyaz Grup:

 

TFF 2. Lig
Grup Beyaz
 
 TakımlarOGBMAYAVP
 --------------------------------------------------
1.AFJET AFYONSPOR11004133
2.HEKİMOĞLU TRABZON11003123
3.BAK SPOR KULÜBÜ11002023
4.SAMSUNSPOR11002023
5.SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ11002113
6.MANİSA FUTBOL KULÜBÜ11001013
7.SARIYER11001013
8.YENİ ÇORUMSPOR11001013
9.İNEGÖLSPOR10101101
10.KIRKLARELİSPOR10101101
11.AMED SPORTİF FAALİYETLER100112-10
12.1922 KONYASPOR100101-10
13.PENDİKSPOR100101-10
14.ZONGULDAK KÖMÜRSPOR100101-10
15.TARSUS İDMAN YURDU100113-20
16.GÜMÜŞHANESPOR100102-20
17.HACETTEPE100114-30
18.ŞANLIURFASPOR100102-2-6

 

Not: Şanlıurfaspor'un 6 ceza puanı bulunmaktadır.

 

Kırmızı Grup:

 

TFF 2. Lig
Grup Kırmızı
 
 TakımlarOGBMAYAVP
 -----------------------------------------------------
1.SİVAS BELEDİYESPOR11006153
2.BAYBURT ÖZEL İDARE SPOR11003123
3.KIRŞEHİR BELEDİYESPOR11002023
4.TUZLASPOR11002023
5.ANKARA DEMİRSPOR11003213
6.ERGENE VELİMEŞESPOR11003213
7.UTAŞ UŞAKSPOR11001013
8.BANDIRMASPOR10102201
9.VAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR10102201
10.ETİMESGUT BELEDİYESPOR10101101
11.NİĞDE ANADOLU10101101
12.BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR100123-10
13.SAKARYASPOR100123-10
14.KAHRAMANMARAŞSPOR100101-10
15.BİREVİM ELAZIĞSPOR100113-20
16.EYÜPSPOR100102-20
17.KASTAMONUSPOR 1966100102-20
18.KARDEMİR KARABÜKSPOR100116-50
 

 

- Gelecek haftanın programı

 

Beyaz Grup:

Hekimoğlu Trabzon-Afjet Afyonspor

Zonguldak Kömürspor-Amed Sportif Faaliyetler

1922 Konyaspor-Gümüşhanespor

Hacettepe-Manisa Futbol

İnegölspor-Yeni Çorumspor

Sancaktepe-Kırklareli

Sarıyer-BAK Spor

Samsunspor-Pendikspor

Şanlıurfaspor-Tarsus İdmanyurdu

 

Kırmızı Grup:

Birevim Elazığspor-Sakaryaspor

Kırşehir Belediyespor-Kastamonuspor

Niğde Anadolu-Vanspor

Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sivas Belediyespor

Ergene Velimeşespor-Uşakspor

Bandırmaspor-Eyüpspor

Tuzlaspor-Bayburt Özel İdare

Kahramanmaraşspor-Ankara Demirspor

Kardemir Karabüspor-Etimesgut Belediyespor

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.