Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm

Futbol: TFF 3. Lig'de görünüm

- TFF 3. Lig'de ilk hafta maçları bugün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı

 TFF 3. Lig'de ilk hafta maçları bugün oynanan müsabakalarla sona erdi.

1. Grup'ta Ci Group Buca, 2. Grup'ta Fethiyespor, 3. Grup'ta ise Altındağ Belediyespor haftayı ilk sırada tamamladı.

- Haftanın sonuçları

1. Grup:

Sultanbeyli Belediyespor-Manisaspor: 0-0

Silivrispor-Erzinspor: 0-1

Artvin Hopaspor-Yomraspor: 0-0

Yeni Orduspor-68 Aksaray Belediyespor: 0-0

Karbel Karaköprü Belediyespor-Şile Yıldızspor: 2-1

Serik Belediyespor-Anagold 24 Erzincanspor: 3-1

Düzcespor-Kızılcabölükspor: 1-0

Tokatspor-Çatalcaspor: 1-2

Ci Group Buca-Çankaya: 4-2

 

2. Grup:

Büyükçekmece Tepecikspor-Karşıyaka: 1-1

Ofspor-Erbaaspor: 1-1

Elazığ Belediyespor-Ağrı 1970: 1-1

Payasspor-Kocaelispor: 0-1

Cizrespor-Kemerspor 2003: 1-0

Turgutluspor-Fatsa Belediyespor: 1-0

Belediye Derincespor-1877 Alemdağspor: 2-0

Fethiyespor-Erokspor: 3-0

 

3. Grup:

Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bayrampaşa: 0-1

Batman Petrolspor-1954 Kelkit Belediyespor: 2-1

Nevşehir Belediyespor-Diyarbekirspor: 1-1

Yozgatspor 1959-Osmaniyespor: 0-0

Karacabey Belediyespor-Pazarspor: 0-0

Gölcükspor-Altındağ Belediyespor: 0-2

Muğlaspor-Nazilli Belediyespor: 1-1

Halide Edip Adıvarspor-Somaspor: 1-2

Modafen-Darıca Gençlerbirliği: 0-1

 

- Puan durumu

Ligde ilk haftanın ardından iki grupta puan durumu şöyle oluştu:

1. Grup:

1.Cİ GROUP BUCA

1

1

0

0

4

2

2

3

2.SERİK BELEDİYESPOR

1

1

0

0

3

1

2

3

3.ÇATALCASPOR

1

1

0

0

2

1

1

3

4.KARBEL KARAKÖPRÜ BELEDİYE SPOR

1

1

0

0

2

1

1

3

5.DÜZCE SPOR

1

1

0

0

1

0

1

3

6.ERZİN SPOR A.Ş.

1

1

0

0

1

0

1

3

7.68 AKSARAY BELEDİYE SPOR

1

0

1

0

0

0

0

1

8.ARTVİN HOPASPOR

1

0

1

0

0

0

0

1

9.SULTANBEYLİ BELEDİYE SPOR

1

0

1

0

0

0

0

1

10.YENİ ORDUSPOR

1

0

1

0

0

0

0

1

11.YOMRA SPOR

1

0

1

0

0

0

0

1

12.ŞİLE YILDIZSPOR

1

0

0

1

1

2

-1

0

13.TOKATSPOR A.Ş.

1

0

0

1

1

2

-1

0

14.KIZILCABÖLÜKSPOR

1

0

0

1

0

1

-1

0

15.SİLİVRİSPOR

1

0

0

1

0

1

-1

0

16.ÇANKAYA FUTBOL KULÜBÜ

1

0

0

1

2

4

-2

0

17.ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR

1

0

0

1

1

3

-2

0

18.MANİSASPOR

1

0

1

0

0

0

0

-5

 

2. Grup:

 

TFF 3. Lig
Grup 02
 
 TakımlarOGBMAYAVP
 --------------------------------------------------
1.FETHİYESPOR11003033
2.BELEDİYE DERİNCESPOR11002023
3.CİZRESPOR11001013
4.KOCAELİSPOR11001013
5.TURGUTLUSPOR11001013
6.AĞRI 1970 SPOR10101101
7.BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR10101101
8.ELAZIĞ BELEDİYESPOR10101101
9.ERBAASPOR10101101
10.KARŞIYAKA10101101
11.OFSPOR10101101
12.KOZAN SPOR FK00000000
13.FATSA BELEDİYESPOR100101-10
14.KEMERSPOR 2003100101-10
15.PAYASSPOR100101-10
16.1877 ALEMDAĞSPOR100102-20
17.EROKSPOR100103-30
 

 

3. Grup:

 

TFF 3. Lig
Grup 03
 
 TakımlarOGBMAYAVP
 -------------------------------------------------------
1.ALTINDAĞ BELEDİYESPOR11002023
2.BATMAN PETROLSPOR11002113
3.SOMASPOR11002113
4.BAYRAMPAŞA11001013
5.DARICA GENÇLERBİRLİĞİ11001013
6.DİYARBEKİRSPOR10101101
7.MUĞLASPOR10101101
8.NAZİLLİ BELEDİYESPOR10101101
9.NEVŞEHİR BELEDİYESPOR10101101
10.KARACABEY BELEDİYESPOR10100001
11.OSMANİYESPOR FUTBOL KULÜBÜ10100001
12.PAZARSPOR10100001
13.YOZGATSPOR 195910100001
14.1954 KELKİT BELEDİYESPOR100112-10
15.HALİDE EDİP ADIVARSPOR100112-10
16.MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR100101-10
17.MODAFEN100101-10
18.GÖLCÜKSPOR100102-20
 

 

- Gelecek haftanın programı:

 

1. Grup:

Yomraspor-Tokatspor

Erzinspor-Ci Group Buca

Anagold 24 Erzincanspor-Karbel Karaköprü Belediye

68 Aksaray Belediye-Serik Belediyespor

Çankaya-Düzcespor

Çatalcaspor-Sultanbelyi Belediyespor

Kızılcabölükspor-Artvin Hopaspor

Şile Yıldızspor-Silivrispor

Manisaspor-Yeni Orduspor

 

2. Grup:

Fatsa Belediyespor-Belediye Derincespor

Ağrı 1970-Payasspor

Erbaaspor-Büyükçekmece Tepecikspor

Kemerspor 2003-Turgutluspor

Karşıyaka-Kozanspor

1877 Alemdağspor-Ofspor

Erokspor-Cizrespor

Kocaelispor-Fethiyespor

 

3. Grup:

Osmaniyespor-Karacabey Belediyespor

1954 Kelkit Belediyespor-Yozgatspor 1959

Pazarspor-Nevşehir Belediyespor

Altındağ Belediyespor-Muğlaspor

Darıca Gençlerbirliği-Halide Edip Adıvarspor

Bayrampaşa-Gölcükspor

Somaspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor

Nazilli Belediyespor-Batman Petrolspor

Diyarbekirspor-Modafen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler :
HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.