Konyasporlu Hukukçular Derneği'nde Başkan Celal Fedai, güven tazeledi

Konyasporlu Hukukçular Derneği'nde Başkan Celal Fedai, güven tazeledi

Konyasporlu Hukukçular Derneği 1. Olağan Genel Kurulu'nu Konya Barosu Sosyal Tesisleri'nde yaptı.

Genel kurulda Divan Başkanlığını Av. Yasin Oruç gerçekleştirdi. Genel kurula avukat örgütleri ve avukat olan parti yöneticilerinin yanı sıra Nalçacılılar Taraftarlar Derneği Başkanı İbrahim Apalı da katıldı.

Temenniler ve konuşmaların ardından seçime geçildi. Katılımın yüksek olduğu seçimde kurucu başkan Celal Fedai, tek liste olarak girdiği ilk genel kurulda başkanlığa seçildi.

Genel Kurulun ardından teşekkür konuşması yapan Konyasporlu Hukukçular Derneği Başkanı Av. Celal Fedai 1,5 yıl önce bir yola çıktıklarını belirterek, misyonlarının Konyaspor camiasının, taraftarlarının ve tüm bileşenlerinin haklarını hukuksal zeminde korumak ve her mecrada savunmak olduğunu söyledi.

Bu tür mesleği örgütlenmelerin çok önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Fedai, "Bu yol her biri birbirinden kıymetli renktaşım olan, Konyasporlu olduklarına kefil olduğum isimlerle yol çıktık. 6 ay önce derneğimizi kurduk. Konyaspor camiasının ve taraftarlarının hukuksal olarak bu yola çıktık. Derneğimiz Konyaspor’un ilk meslek grubu oluşumudur. Güzel bir adım attık. Konyaspor’un 7. Farklı şampiyon olmasını gönülden arzu ediyoruz. Bu şampiyonluğun meydana gelebilmesi için bu tür mesleki örgütlenme yapılarının artarak çoğalması gerekiyor. Bugüne kadar spor hukuk alanında birçok çalışmaya imza attık. Kulüp Başkanına bu çalışmaları anlattık. Birçok sosyal sorumluluk organizasyonuna katılım sağladık. Özellikle deplasmanda taraftarın yaşadığı hukuksal sorunlara çözüm aramaya çalışıyoruz. Son olarak turnike sorununa çözümler aradık. Bundan sonra da camia içindeki sorunlara çözüm aramaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yönetim kurulu üyeleri şu şekilde:

Asi Üyeler: Celal Fedai, Yasin Oruç, M. Harun Küçük, Mustafa Çavdar, Mahmut Hanedar.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Hakkı Öztürk, Ömer Aldı, Alper Aşkın, Yunus Emre Gül, Veysel Solak.

Denetleme Kurulu Asil Üyeler: Ethem Taşpınar, İsmail İrem Kaya, Atilla Tarhan

Denetleme Kurulu Yeden Üyeler: Alperen Babaoğlan, Ahmet Danış, Mahmut Güneş.

whatsapp-image-2022-09-24-at-11-55-33.jpegwhatsapp-image-2022-09-25-at-13-49-43.jpegwhatsapp-image-2022-09-25-at-13-49-44.jpeg

whatsapp-image-2022-09-25-at-13-49-42.jpeg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.